Bizim Ekip Antalya'da Buluştu

Bizim Ekip Antalya'da Buluştu

"7. Bizim Ekip" buluşması, NG Kütahya Seramik ve KYK Yapı Kimyasalları iş ortaklarının satış ekiplerinin katılımı ile gerçekleşti.

Sektörün öncü firmalarından olan KYK Yapı Kimyasalları ve NG Kütahya Seramik tarafından düzenlenen "Geleneksel Bizim Ekip Buluşması" 11-14 Ocak 2017 tarihleri arasında Antalya Mardan Palace Otel’de gerçekleşti.

Bu yıl 7.si düzenlenen buluşma, KYK Yapı Kimyasalları ve NG Kütahya Seramik’in yurtiçi, yurtdışı pazarında aktif ve başarılı rol üstelenen iş ortakları, satış ekiplerinden oluşan 600 kişinin katılımıyla gerçekleşti.

Büyük buluşma, NG Kütahya Seramik Yönetim Kurulu Başkanı Erkan Güral ve KYK Yapı Kimyasalları Yönetim Kurulu Başkanı C. Onur Sürmeli ve Genel Müdür Yardımcısı A. Uğur Kavukçuer’in açılış konuşmaları ile başladı.

Yatırımlarının hız kesmediğini, aksine hız kazandığını vurgulayan NG Kütahya Seramik Yönetim Kurulu Başkanı Erkan Güral, büyük ebatlı seramik üretimleriyle 30X30 ebadında seramik konuşulan sektörde şu an 120x240 cm ebadında seramik konuşulduğunu, bunu yapan ilk ve tek firma olduklarını ifade etti. Kar eden ürünleri üretmenin ve bu ürünleri satmanın sektörde farklılık yarattığını, bu farklılıktan dolayı İstanbul’da devam edem ve dünyanın şu anda devam eden en büyük projesi olan 3. Havalimanı projesinin tedarikçisinin NG Kütahya Seramik olduğunu sözlerine ekledi.

KYK Yapı Kimyasalları Yönetim Kurulu Başkanı C. Onur Sürmeli, organizasyona katılan satış ekiplerinin başarılarına ve vermiş oldukları desteğe teşekkür ederek sözlerine başladı ve sektördeki ürün kalitesinin yanı sıra uygulama kalitesinin önemine dikkat çekerek yıllardır tüm paydaşlarına yönelik gerçekleştirdikleri bilinçlendirme ve eğitim faaliyetleriyle ilgili paylaşımda bulundu. Sektörde lider iki firmanın satış ekiplerinin bir araya geldiği böylesi bir organizasyonda bulunmaktan duyduğu mutluluğu belirten Sürmeli, seramik ve yapı kimyasallarının birbirini tamlayan bir bütün olduğuna vurgu yaptı.

Onur Sürmeli’nin ardından söz alan KYK Yapı Kimyasalları Genel Müdür Yardımcısı A. Uğur Kavukçuer, KYK Yapı Kimyasallarının geçmişten bugüne gelişimine dikkat çekti. Kavukçuer, KYK Yapı Kimyasallarının gerek üretim tesislerindeki yenilikleri, gerekse gerçekleştirmiş oldukları marka çalışmaları ile günümüz yapı kimyasalları çizgisinde büyük bir atılım yaptığını belirtti. NG Kütahya Seramik’in inovatif ebatları ile kullanılabilecek özel KYK ürünleri hakkında bilgi veren Kavukçuer, KYK Yapı Kimyasalları olarak farklı mekanlarda kullanıma ve her ebada uygun olarak dizayn edilen özel ürünlerinin bulunduğunu, inşaat sektörü için zorlu geçen kış aylarında dahi şantiyelerde çalışmanın devamlılığını sağlayan çözümler sunduklarını belirterek sözlerini tamamladı.

Açılış konuşmalarının ardından düzenlenen ödül töreninde NG Kütahya Seramik ciro sıralamasında, yıl boyunca en yüksek satış rakamına ulaşan ilk 20 iş ortağının satış ekiplerine ödülleri takdim edildi.

Eğitimler ve aktiviteler ile verimli, keyifli anlar…

Bizim Ekip toplantısında KYK Yapı Kimyasalları ve NG Kütahya Seramik iş ortaklarının satış ekiplerine verilen eğitimde, portföylerindeki güncel gelişmelere yönelik ayrıntılı bilgilere ve ürünlerin hangi koşullarda hangi çözümler için sunulduğu yönündeki teknik bilgilere yer verildi.

Bu eğitimler ile ürün ve uygulama bilgileri artan bayi çalışanlarının, müşteri buluşmalarında daha donanımlı hale gelmesi ve satış performanslarının artması hedeflenmektedir. Ayrıca toplantılar ile farklı bölgelerdeki iş ortaklarının ve ekip çalışanlarının sürekli iletişim halinde olmaları sağlanmaktadır.

Yapılan kura çekilişleri ile konuklara sürpriz ödüller verilirken, tüm katılımcılara “Bizim Ekip Katılım Sertifikası” takdim edildi.

Bizim Ekip Toplantısı'nda tavla, bowling ve futbol turnuvaları çekişmeli ve heyecan dolu anlara sahne oldu. Katılımcılar takım ruhu ile yarışarak dostça mücadele ettiler.

Gala gecesinde ödüller sahiplerine takdim edildi…

Programın son günü gerçekleşen gala gecesine, futbol turnuvasında mücadele eden ve turnuvada ilk üçe girme başarısı gösteren takımlara kupa ve madalyalarının takdim edilmesi ile başlandı. Ardından KYK Yapı Kimyasalları ciro ve metraj sıralamasında dereceye giren iş ortaklarına ödülleri takdim edildi.

Gecenin sonunda konuklar, Gökhan Tepe’nin muhteşem sahne performansı eşliğinde gönüllerince eğlendiler.

İnönü Üniversitesinde Profesyoneller İle BuluştuKYK,Seramik Yapıştırıcıları Ürün Grubunda EPD Belgesi Aldı

Mantotherm