KYK İle Sektör Profesyonelleri Buluşma Toplantıları

KYK İle Sektör Profesyonelleri Buluşma Toplantıları

Yapı kimyasalları sektörünün güçlü markası KYK, paydaşları ile iletişimi güçlendirmek, yenilikleri sektör profesyonelleri ile paylaşmak, sektörü değerlendirmek, profesyonellerin ürün ve hizmet kalitesi ile ilgili değerlendirmeleri almak amacıyla organize ettiği 2016 sektör buluşmalarına Eskişehir Rixos Otel’de devam etti.

KYK Yapı Kimyasalları Sektör ProfesyonelleriToplantıya Belediyeler, Yapı Denetim Firmaları, İnşaat Mühendisleri, Mimarlar ve Makine Mühendisleri Odaları bünyesinde bulunan çok sayıda yetkili ve üye katılımda bulundu.

KYK Yapı Kimyasalları Pazarlama Lideri Halil Karakulak’ın yapı sektöründe çözüme ulaştıracak sistemler, firma markaları ve faaliyetleri hakkında verdiği bilgiler ile başlayan program, Isı Yalıtım Grubu ve Projeler Satış Müdürü Fevzi Fırat’ın ürün ve uygulamalar hakkında katılımcılardan gelen sorularını yanıtlaması ile devam etti. Özelikle ısı yalıtımı ve su yalıtımı ürünlerinin üzerinde durulduğu programda, proje ihtiyaçlarına yönelik sunulan çözüm yöntemleri katılımcılara aktarıldı.

Sunumun ardından Türkiye Kupası Finali canlı yayını eşliğinde akşam yemeği organizasyonu gerçekleşti. Katılımcılar hep birlikte yemek yiyerek sohbet etme imkanı buldu.

YENİ ÜRÜNLER! Doğru Uygulama İçin Doğru ÇözümlerKYK Geleceğin Profesyonellerine Işık Tutuyor

Mantotherm