Yenilenen Formülü İle MegaZemin Z101!

Yenilenen Formülü İle MegaZemin Z101!

10 mm'ye kadar olan yüzey bozukluklarının tesviyesinde kullanılan MegaZemin Z101’in yenilenen formülü sayesinde artık 30 mm’ye kadar olan yüzey bozukluklarının da tesviyesi mümkün!

Kalitenin ve sürekli gelişimin büyümeyi de beraberinde getirdiği biliyoruz. En iyisini sunmak için hiç durmadan devam eden iyileştirme çalışmaları içerisindeyiz.

Çimento esaslı, kolay yayılan, zemin mukavemetini arttıran ve özel katkı maddeleri içeren yüzey düzeltme şapı MegaZemin Z101, Ar-Ge çalışmaları bünyesinde performansını olumlu yönde etkileyecek şekilde geliştirilmiştir. Bu kapsamda, en fazla 10 mm'ye kadar olan yüzey bozukluklarının tesviyesinde kullanılan MegaZemin Z101’e ilave özellik getirilerek, agrega ilavesi ile 30 mm’ye kadar olan yüzey bozukluklarında da kullanımı sağlanmıştır.

MegaZemin Z101
Çimento esaslı, kolay yayılan, zemin mukavemetini arttıran ve özel katkı maddeleri içeren yüzey düzeltme şapıdır.

KULLANIM ALANLARI
MegaZemin Z101; yaya trafiğine maruz kalan alanlarda, çimento esaslı yüzeyler ve beton yüzeyler üzerine, zemin kaplama malzemelerinin döşenmesinden önce (seramik, pvc, halı, parke gibi) düzgün ve homojen, yüzey kalitesi yüksek bir zemin oluşturulmasında kullanılır.

İç mekanlarda, yatay yüzeylerde 3 - 10 mm arasındaki bozuklukların tesviyesinde kullanıma uygundur. Kuru agrega ilavesi ile 10 - 30 mm arası yüzey bozukluklarında da kullanılabilir.

ÜRÜN AVANTAJLARI
Kuru agrega ilavesi ile 30 mm’ye kadar yüzey bozukluklarının tesviyesinde kullanılır.
Yüksek yapışma ve yüzey direncine sahiptir.
Çatlama ve ayrışma yapmaz.
Eğilme ve basınç dayanımı yüksektir.
Kendiliğinden tesviyelenerek düzgün ve pürüzsüz bir yüzey oluşturur.
Kolay hazırlanır ve uygulanır.

TÜKETİM / SARFİYAT
1 m2’de 1 cm kalınlık için önerilen sarfiyat miktarı; 19 - 21 kg’dır. Bu değer, yüzey ve ortam koşullarına bağlı olarak değişebilir.

AMBALAJ
MegaZemin Z101; net 25 kg’lık kraft torbalarda 80x100 cm ölçülü bir palette toplam 54 adet torba (1350 kg) olarak sunulmaktadır.

Detaylı ürün bilgisi için; Tıklayınız...

KYK Usta Kulübü Ustalarına Özel Ustalarımız.comKYK, Onkoloji Bölümünde Tedavi Gören Çocukların Gülen Yüzü

Mantotherm