KYK, Bursa Yapı Fuarında Ziyaretçileriyle Buluştu.

KYK, Bursa Yapı Fuarında Ziyaretçileriyle Buluştu.

KYK Yapı Kimyasalları, 6 -10 Nisan 2016 tarihleri arasında 14. Uluslararası Bursa Yapı Fuarı’na katılımda bulundu.

İnşaat sektörünün son trend ve gelişmelerini tüketiciye sunan, yenilikleri hakkında fikir veren Bursa Yapı Fuarı’na bu yılda ilgi büyüktü.

Fuara katılımda bulunan firmalar, teknolojinin sektördeki yansımalarını yakından takip etmek ve yapısal problemlere yönelik çözüm bulmak isteyen ziyaretçileri ile buluştu. Eğitim Tırı Kaşif ile bu yılda fuar merkezi önündeki yerini alan ve yoğun ilgi gören KYK’da ziyaretçilerini ağırladı. Eğitim Tırı Kaşif’i ve standı ziyaret eden sektör profesyonellerine, uygulamacılara ve nihai tüketicilere; ısı ve su yalıtımı, teknik yapıştırıcılar, diğer teknik ürünler ve tüm detay çözümlerle ilgili bilgiler verildi.

Isı yalıtımına ilişkin konular bu fuar esnasında da nihai tüketiciler tarafından KYK yetkililerine danışılan ve çözüm beklenen konular arasındaydı. Isı yalıtımı yaptırmak isteyen tüketicilere ve konuyla ilgili sektör profesyonellerine ETAG belgeli Mantotherm Dış Cephe Isı Yalıtım Sistemleri ve sunduğu hizmetler konusunda detaylı bilgiler verildi. 4 Dörtlük Mantolama markası Mantotherm’in; 10 yıllık ürün garantisi, 2 yıllık uygulama sigortası, ücretsiz Enerji Kimlik Belgesi ve ücretsiz keşif ile eşsiz bir hizmet sunduğundan bahsedildi. Teras balkon, banyo gibi ıslak mekanlarda su yalıtım problemi yaşayan nihai tüketicilere çimento, akrilik, bitüm ve poliüretan esaslı KYK Su Yalıtım ürünleri ile sağlanacak yalıtım çözümleri anlatıldı.

KYK ayrıca fuar süresince “Ürün Uygulamaları, Usta Müşteri İlişkileri ve Çözüm Önerileri” gibi konular hakkında ustalarına eğitim verme fırsatı buldu. Bursa ilinde kayıtlı KYK Usta Kulübü üyesi ustalarının katılımı ile gerçekleşen eğitimler sonrasında katılımda bulunan ustalara promosyonları takdim edildi.

Elinin Harcıyla..!YENİ ÜRÜN: Megaİzo Bant SB – S909

Mantotherm